MÖBLER / Bord / Soffbord 14943299
nr 1494 3299
Soffbord
teak, med hylla. Bredd: 125, djup: 55h. 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:12:45
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)